Kullanıcı Sözleşmesi

MyBB aşağıda yer alan Şartlar ve Koşulları kabul eden tüm bireyler ve organizasyonlar için hizmet sunar. Bu koşulların hepsi mecburidir, fakat her şeyi kapsamaktadır. Kendi kararlarımıza göre herhangi bir kullanıcıya hizmet vermeyi reddetme veya bu servisi iptal etme hakkımız gizlidir.

Kullanıcı forum kullanımının kendi riskinde olduğunu kabul eder. Forum "olduğu şekilde" sunulur ve uygulanan veya tanımlanan herhangi bir garanti yoktur.

MyBB yönetimi kullanıcı forumlarındaki içerikten sorumlu tutulamaz.

MyBB yönetimi kullanıcı forumlarında paylaşılan bilgilerin doğruluğunu, gerçekliğini veya tam olduğunu hiçbir şekilde garanti etmez ve ayrıca şu durumlardan sorumlu tutulamaz:

  • bu bilgilerin kullanımından kaynaklı hatalar veya yanlışlıklar;
  • hizmetimizin kullanımı sonucu ortaya çıkan bilgisayar donanımı sorunları, buna ilave olarak hizmetimizden kaynaklı gecikmeler veya rahatsızlıklar;
  • kullanıcı forumlarında sunulan hizmet veya içerikten dolayı oluşan kayıp veya hasarlar.

Kullanıcılarımız tarafından paylaşılan görüş ve düşünceler MyBB yönetiminin görüşünü yansıtmak zorunda değildir.

MyBB kendi hizmetinin uygunsuz kullanımını engelleme hakkını gizli tutar, bu duruma sunucu erişimi engellenmesi ve paylaşılan bilgilerin kaldırılması dahildir.

Kullanıcı MyBB’nin sahip olduğu, kendi kullanıcı adı ve şifresi altındaki forumunda meydana gelen aktivitelerden tam sorumludur.

Kullanıcı, MyBB hizmetlerini bilgi gizliğini ihlal edecek veya sistem bozulmasına yol açacak şekilde Rusya yasalarına aykırı olarak kullanmamayı kabul eder. Bu anlaşmanın ihlali halinde, kullanıcı verileri uyarmaksızın silinebilir.

Kullanıcı kendi forumu sınırları dahilinde veya İnternet üzerinde yer alan kendisine ait diğer ortamlarda kendisi veya diğer kullanıcılar tarafından yapılan bilgi paylaşımından tamamen sorumludur. MyBB hizmet kullanıcıları veya üçüncü partiler tarafından kullanıcı forumlarında paylaşılan bilgilerden sorumlu tutulamaz.

MyBB hizmet hükümlerinde herhangi bir kesinti olması halinde yükümlülük kabul etmez. MyBB hizmetin kesintisiz olacağını, hata içermediğini veya hataların düzeltileceğini garanti etmez.

MyBB hizmeti şu durumları kati suretle yasaklar:

  • Reşit olmayan kişilerin çıplaklığı ile ilgili (fakat bununla sınırlı olmayan) her türlü içerik paylaşımı (dışardan erişime imkan sağlamak) ve bu tür kaynaklara erişim bağlantısı paylaşımı.
  • Mevcut Rusya yasal sistemine karşı işlenen suçlar ve şiddet eylemleri için çağrıda bulunma.
  • Küfür ve hakaret.
  • Kişi, grup veya organizasyonlara karşı yöneltilen nefret içeren ve düşmanca davranışlar.

Forum içerik gereksinimlerinden herhangi birinin ihlali halinde uyarılmaksızın silinebilir.

MyBB son bir yıl içerisinde herhangi bir paylaşım yapılmayan forumları silme hakkına sahiptir (fakat bunu yapmak zorunda değildir).

MyBB sponsor reklamları aracılığıyla ücretsiz kullanıcı forumları sunma imkanına sahiptir. Bu sebeple, forum içeriğinizden bağımsız olarak banner ve reklam şeklinde reklamları forumunuzda yayınlama hakkımız gizlidir.

MyBB forum banner reklamlarınızın karakteristiğini değiştirme hakkına sahiptir.

MyBB hizmet kullanıcıları tarafından gerçekleştirilen üçüncü parti telif hakkı ihlali sebebiyle üçüncü partilere karşı yükümlülük taşımaz.

Forum yöneticisi olarak kullanıcı üçüncü parti telif haklarını ihlal edecek materyalleri forumda bulundurmayacağını taahhüt eder.

Tüm MyBB sistem hizmetleri geliştirildikleri formda sunulur. Kullanıcı, MyBB’den kendi kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hizmet teslimatında geliştirme veya değişiklik talebinde bulunamaz.

Her bir MyBB ücretsiz forum hizmeti kullanıcısı otomatik olarak haftada en fazla bir kez eposta ile gönderilen hizmet haberlerine abone olur.

Mevcut sözleşme MyBB tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcı bu değişikliklerden hızlı bir şekilde haberdar edilecektir.

MyBB ücretsiz forumu oluşturarak işbu Sözleşmeyi tamamen kabul etmiş olursunuz. Saygılarımızla, MyBB Yönetimi.